Rekonstrukce Fedorychko +420 774 577 824

Děkujeme vaše poptávka byla právě odeslána

Reference od našich klientů

Frantisek LangFrantisek Lang
15:56 17 Nov 23
Od pana Fedorychka jsem si nechal kompletně zrekonstruovat byt 2kk (koupelna, záchod, elektřina, topení, podlahy, oprava stěn a malování, vchodové dveře, montáž kuchyňské linky a sanitárního zařízení,…). Před samotnou rekonstrukci jsem oslovil několik firem zabývající se rekonstrukci na klíč a po návštěvě pana Fedorychka jsem hned věděl, že je to můj hlavní favorit. Jako jediny zanechal dojem odborníka s dlouhodobou zkušenosti, který se nebojí provést výraznější zásah do bytu a ještě dokáže poradit jak by to bylo efektivní provést a diskutovat patřičně detaily. Zbylé firmy vyslali zástupce které nebyli schopni diskutovat detaily na stejne úrovni a jen si změřili byt a snažili se jen zjistit čeho se rekonstrukce týká, aby byli schopni udělat cenovou nabídku. Pan Fedorychko dokázal nabídnou i zajímavou kalkulaci, která byla zpracována v míře diskutovaných úprav a setkala se s mým očekáváním, tedy nebylo co víc řešit. Pan Fedorychko spolupracuje s dalšími odborníky (elektrikář, topenář), které si zajistí a pohlídá a nemusite se o nic starat.Samotná rekonstrukce měla hladky a rychlý průběh. Na byt jsem pravidelně docházel a diskutovali jsme záležitosti, aby bylo vše dle mých představ a abych byl hlavně spokojen. Slíbené termíny byly dodrženy a s kvalitou odvedené práce jsem velice spokojen. Pana Fedorychka určitě doporučuji!
Karel FialaKarel Fiala
10:56 08 Dec 22
Pan Fedorychko u nás v rodinném domě provedl rekonstrukcí dvou koupelen. Práce byly velmi obtížné, ale zvládl to skvěle s výborným výsledkem. Suť i odpad odvezl, stavbu uklidil. Termín dodržel. Vřele doporučuji.A ještě nám následně pan Fedorychko vymaloval celou chalupu v Krkonoších. Opět velmi kvalitně a navíc i po sobě uklidil. Skvělá práce!
Vilča BřezinováVilča Březinová
19:25 03 Nov 22
Dnes nám pan Fedoryčko dokončil rekonstrukci koupelny a ještě nějaké práce. Mohu jenom doporučit, rychlost, pečlivá práce a ochota.
world chroniclesworld chronicles
08:43 21 Jan 22
Pan Fedorychko a jeho rekonstrukce bytů a domů jsou opravdu kompletní. Na jeho webu je napsáno že provádí kompletní realizace. A je to opravdu tak. Kompletní řešení rekonstrukcí od podlahy. Tedy od rekonstrukce bytového jádra po položení dlažby v nově zrekonstruované koupelně a koberce v novém obýváku. Vřele doporučuji pro spolehlivost pana Fedorychka a jeho ochotu. Co řekne to platí a za super cenu rekonstrukce na klíč. Děkuji
Lidiya FedorychkoLidiya Fedorychko
12:00 09 Jan 22
js_loader