Rekonstrukce Fedorychko

REKONSTRUKCE DOMU A BYTU PRAHA A OKOLÍ

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ PRO REKOSTRUKCE DOMŮ A BYTŮ NA KLÍČ.

Rekonstrukce domu a bytu provádí stavební firma Fedorychko již od roku 2009. Naše rekonstrukce jsou kompletním řešením včetně závěrečného úklidu. Naše služby zahrnují rekonstrukce starého domu, rodinného domu, rekonstrukce podkroví, či kompletní rekonstrukce domů na klíč. Zajímá Vás kolik stojí rekonstrukce a jaká bude konkrétní cena té Vaší rekonstrukce? Ozvěte se nám a stavební firma Fedorychko Vám pomůže vyřešit Vaše požadavky na rekonstrukci domu.

Rekonstrukce domu a bytů Praha 6 Ivan Fedorychko (6)

REKONSTRTUKCE BYTU PRO PRAHU A OKOLÍ.

Rekonstrukce bytu je jednou z hlavních činností stavební firmy Fedorychko. Rekonstrukce bytu provádíme v rozsahu od rekonstrukce bytového jádra bez bourání i s bouráním tedy kompletní rekonstrukce bytu na klíč. Bytové jádro zdíme dle požadavků klienta. Chcete vědět jaká bude cena rekonstrukce bytu včetně bytového jádra nebo i bez něj? Stavební firma Fedorychko Vám ráda pomůže s určením ceny rekonstrukce a to v regionu Praha a i v okolí tohoto města, kde nejčastěji realizujeme rekonstrukce bytu.

Rekonstrukce koupelny v panelákovém bytě v Praze či v domě v okolí Prahy bude hračka díky stavební firmě Fedorychko. Postaráme se o kompletní řešení včetně rekonstrukce malé koupelny v paneláku. Děláme i levné rekonstrukce či renovace koupelny bez bourání. Realizace koupelen může být na klíč. Tedy přesně Vašeho projektu a přání. Máme vlastního statika a postaráme se o kompletní úklid po realizaci rekonstrukce koupelny. Napište nám nebo rovnou zavolejte o cenu Vaší vysněné koupelny.

REKONSTRUKCE V PANELOVÉM BYTĚ VČETNĚ JÁDRA A ÚKLIDU.

Rekonstrukce v paneláku je velmi častým řešením co poskytuje naše stavební firma. Rekonstrukce malé i velké koupelny, bytového jádra, umakartového jádra v panelákovém bytě v městě Praha. To vše patří do rekonstrukce bytu i bytového jádra v paneláku. Paneláková koupelna, kuchyně či záchod mnohdy bojuje s dostatkem prostoru. Proto je tady Fedorychko stavební firma co Vám pomůže využít veškerý prostor ve Vašem bytě naplno. Ozvěte se nám i pakliže Vás zajímá levná rekonstrukce koupelny v paneláku.