Rekonstrukce Fedorychko +420 774 577 824

FOTOGALERIE

Podívejte se na poslední realizace naší práce

Zajímá Vás jak vypadají realizace stavební firmy Fedorychko? Protože se zaměřujeme primárně na rekonstrukce tak se určitě podívejte do galerie níže na již hotové realizace rekonstrukce domů a bytů.

Fotogalerie Posledních realizací

Rekonstrukce domu Praha

Rekonstrukce komerčních prostor salonu Praha 6

Rekonstrukce bytu Praha 6

kvitovi

REFERENCE

Co o nás řekli naši klienti

V měsíci březnu t.r. jsme na doporučení jednoho známého z realitní branže oslovili pana Fedoryčka se žádostí o provedení kompletní rekonstrukce našeho bytu. Byt se nachází v panelové zástavbě na Chodově a od sedmdesátých let v něm nebyly provedeny žádné stavební úpravy. Pan Fedoryčko si byt prohlédl, sestavil kalkulaci nákladů. Následně došlo k dohodě a v průběhu 4 týdnů byla provedena kompletní rekonstrukce tj. vybourání původního jádra, vyzdění nového jádra (kuchyně, WC, koupelna), rekonstrukce všech rozvodů elektřiny, vody, kanalizace, provedení keramických obkladů a dlažeb, usazení dveřních rámů, instalace sanitárních předmětů, montáž kuchyňské linky vč. digestoře, položení plovoucích podlah v pokojích, nátěry zárubní a radiátorů, natažení nových omítek na stěnách. Veškeré práce byly provedeny v dohodnutém termínu, ve vzorné kvalitě, bez naší účasti (kromě konzultací a výběru sanity, podlah atd.) vč. odvozu stavebního odpadu, úklidu prostor apod. Naše zkušenosti s firmou pana Fedoryčka jsou vynikající a můžeme ji s klidným svědomím doporučit.

Manželé Pavel a Romana Kvitovi Břevnov, Praha 6

kvitovi
šolc

REFERENCE

Co o nás řekli naši klienti

Tímto dávám reference o řemeslníkovi panu Ivanu Fedorychko. Svěřil jsme mu rekonstrukci bytu v Praze 3, Žižkově, Koněvova ulice, 2+1 o výměře 65 m2, 5. Patro s výtahem. Jeho úkolem bylo vyměnit všechny dveře, včetně vchodových, vykopat předsíň včetně izolací a položit novou dlažbu. Dále vyštukovat všechny místnosti. Pan Fedorychko pracuje pečlivě, při malování , štukování si zakrývá předměty plachtou, aby vše zůstalo čisté. Druhá zakázka byla položení plovoucích dubových podlah v 1. patře mého RD. Jednalo se o plochu cca 100 m2. Práci provedl velmi dobře, vše je položeno v rovině, přechodové lišty, pečlivě podříznuté dveře. Vše bylo dokončeno v termínu a předáno uklizené a v perfektním stavu.

Jan Šolc, jednatel Šolc reality s.r.o.

šolc
roman

REFERENCE

Co o nás řekli naši klienti

Pan Fedorychko a jeho rekonstrukce bytů a domů jsou opravdu kompletní. Na jeho webu je napsáno že provádí kompletní realizace. A je to opravdu tak. Kompletní řešení rekonstrukcí od podlahy. Tedy od rekonstrukce bytového jádra po položení dlažby v nově zrekonstruované koupelně a koberce v novém obýváku. Vřele doporučuji pro spolehlivost pana Fedorychka a jeho ochotu. Co řekne to platí a za super cenu rekonstrukce na klíč. Děkuji

Roman B.

roman
Fiala

REFERENCE

Co o nás řekli naši klienti

Pan Fedorychko u nás v rodinném domě provedl rekonstrukcí dvou koupelen. Práce byly velmi obtížné, ale zvládl to skvěle s výborným výsledkem. Suť i odpad odvezl, stavbu uklidil. Termín dodržel. Vřele doporučuji.
A ještě nám následně pan Fedorychko vymaloval celou chalupu v Krkonoších. Opět velmi kvalitně a navíc i po sobě uklidil. Skvělá práce!

Karel Fiala

Fiala
Březinová

REFERENCE

Co o nás řekli naši klienti

Dnes nám pan Fedoryčko dokončil rekonstrukci koupelny a ještě nějaké práce. Mohu jenom doporučit, rychlost, pečlivá práce a ochota.

Vilča Březinová

Březinová
previous arrow
next arrow