Rekonstrukce Fedorychko +420 774 577 824

KOMPLETNÍ ZEDNICKÉ PRÁCE A SÁDROKARTONY

ŘEŠENÍ NEJENOM PRO ZEDNICKÉ PRÁCE A SUCHÉ STAVBY VE MĚSTĚ PRAHA A OKOLÍ.

Zednické práce pro Prahu a okolí provádíme zejména ve spojení se službou rekonstrukce domu a bytu. Naše stavební firma provádí zednické práce a výstavbu ze sádrokartonů od roku 2009. Zajímá Vás jaká bude cena zednických prací ? Cenu Vám rádi sdělíme na telefonu +420 774 577 824

Rekonstrukce bytu a domu Praha Fedorychko reference (8)

ZEDNICKÉ PRÁCE PRAHA A OKOLÍ

Poctivě odvedené zednické práce jsou základem pro podařenou rekonstrukci i novostavbu. Zedník stojí na počátku vašeho záměru a výsledky jeho práce se odrazí na finální podobě upravované nebo budované místnosti. Aby vám nová koupelna dělala radost desetiletí a dům vydržel i pro další generace, je důležité, aby zedníci pracovali precizně a kvalitně. K vaší radosti ale také pochopitelně rychle.

Hledáte-li kvalitně odvedenou zednickou práci v Praze a dobrého zedníka, na kterého se můžete spolehnout, jste na správné adrese. Žádná rekonstrukce domu nebo bytu se totiž neobejde bez zedničiny a my ji pro vás zajistíme. Vše provedeme bez zbytečných průtahů a přitom kvalitně a přesně. Můžete se na nás spolehnout při malých stavebních úpravách i rozsáhlých rekonstrukcích. Chystáte-li se rekonstruovat například koupelnu, celé bytové jádro či kuchyni, anebo opravovat starší dům, jsme přesně těmi, koho hledáte.

DALŠÍ
ZEDNICKÉ
PRÁCE

 • Stavbu zdí precizně a přesně
 • Omítání cihelného zdiva a rekonstrukci omítek v panelákových bytech včetně vyrovnání nerovností
 • Betonování podlah i se spádováním dle potřeby
 • Zapravování a zahazování po instalacích, štukování, štěrkování i malby
 • Podezdění veškerých van
 • Montáž obkladů a dlažeb všech formátů
 • Montáž sádrokartonu pro příčky, podhledy i různé kastlíky všech tvarů
 • Opravování starých omítek
 • Renovace venkovních fasád

Často kladené otázky týkající se zednických prací

Čas potřebný k dokončení zednických prací závisí na rozsahu a složitosti projektu. Menší opravy nebo úpravy mohou trvat jen několik hodin nebo dní, zatímco stavba nebo rekonstrukce budovy může trvat několik týdnů nebo měsíců.

Mezi nejčastěji používané materiály patří cihly, bloky z betonu nebo vápna, maltové směsi, cement, sádra, dřevo, kámen a ocel.

Zednické práce mohou zahrnovat zdivo, stavbu zdí, betonářské práce, montáž oken a dveří, pokládku dlažby, vytváření betonových nebo kamenných povrchů a další stavební úkoly související se zdivem a stavbou konstrukcí.

Profesionální zedník by měl mít znalosti o stavebních materiálech, schopnost číst a porozumět stavebním plánům, dovednosti v práci s nástroji a vybavením, schopnost řešit problémy a přizpůsobovat se různým situacím. Zkušenosti s konkrétními typy zednických prací jsou také důležité.

Před začátkem zednických prací je důležité plánovat a připravit se. To může zahrnovat získání potřebných povolení, shromažďování materiálů a nástrojů, přípravu prostor.

 • dělicí příčky a stěny
 • předsazené stěny
 • stropy
 • vnitřní konstrukce
 • půdní vestavby
 • zateplení vnitřních prostorů
 • požárně odolné konstrukce

Ne, úklidové práce ve smyslu komplexního úklidu neprovádíme. Při provádění stavebních prací probíhá průběžný úklid staveniště, stavbu opouštíme po provedení hrubého úklidu.

Se sádrokartonem se velmi snadno pracuje. Oproti výstavbě zděných konstrukcí je montáž suchou cestou až třikrát rychlejší. Během práce totiž nemusíte čekat na dlouhé technologické přestávky, jako jsou například schnutí a vyzrání materiálu, a můžete plynule navázat na další úkony. Celou rekonstrukci si tak několikanásobně zkrátíte a bydlet v novém můžete již během několika málo dní.

Sádrokarton je v porovnání s cihlou mnohem lehčí. Lépe se s ním manipuluje a zároveň nezatěžuje tolik stavební konstrukce. Ačkoliv je lehký, zaručuje potřebnou mechanickou pevnost. Některé speciální desky bez problému unesou i kuchyňskou linku, a to i bez nutnosti instalace dodatečných podkonstrukcí. Díky malé tloušťce konstrukce pak získáte více prostoru k bydlení.

Křik od sousedů ani z dětského pokojíčku už neuslyšíte

V kombinaci s vhodnou izolací dosáhnete navíc až překvapivě dobrých hodnot zvukové neprůzvučnosti stěny. Správně navržené sádrokartonové konstrukce tak můžete bez obav použít dokonce i ke stavbě mezibytových příček.

Příčky, předstěny, podhledy i suché podlahy Sádrokartonové desky mají široké použití. Hodí se pro stavbu příček, předstěn, podhledů, suchých podlah i pod obklady. Desky se dodávají s různými typy hran a v různých rozměrech, které můžete snadno upravit přímo na stavbě.