Rekonstrukce Fedorychko +420 774 577 824

SLUŽBY

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ PRO VÁŠ DŮM NEBO BYT

Jsme stavební firma co se stavbám a rekonstrukcím věnuje od roku 2009. Zakládáme si na komplexních službách. Vyřešíme při jedné rekonstrukci pokládku podlah i výmalbu bytu nebo Vašeho domu. Naše zednické práce si poradí s vestavbami sádrokartonů a i novými rozvody vody a elektřiny díky našim komplexním topenářským a instalatérským pracem

REKONSTRUKCE DOMŮ A BYTŮ

Naše stavební firma provádí kompletní rekonstrukce domů, bytů, nebo paneláků. Rekonstrukce koupelny, kuchyně, bytového jádra v paneláku nebo domu ? Ozvěte se nám.

PLOVOUCÍ PODLAHY

Pomůžeme Vám s pokládkou plovoucí podlahy. Dále se naše stavební firma zabývá pokládkou PVC a koberců. Rádi pomůžeme s pokládkou i Vám.

MALÍŘSKÉ
A LAKÝRNICKÉ PRÁCE

Provádíme veškeré malířské a lakýrnické služby. Výmalba bytu nebo domu, malování společných prostor či lakování zábradlí balkonu či chodby. Vše včetně závěrečného úklidu.

ZEDNICKÉ PRÁCE A SUCHÉ STAVBY

Stavební společnost Fedorychko provádí kompletní zednické práce. Stavíme z cihel i sádrokartonu. Řešíte rekonstrukci a potřebujete zedníka? Právě jste ho našli.

TOPENÁŘSKÉ
A INSTALATÉRSKÉ PRÁCE

Postaráme se o kompletní topenářské a instalatérské práce. Vyřešíme elektroinstalace ve Vašem domě nebo bytě. Veškeré rozvody vody a ostatní sítě.